Aké povolanie sa ukrylo v rozprávke

Kto by nemal rád rozprávky. Sprevádzajú nás po celý život.Radi  ich počúvame od mamičky, či pani učiteľky a teraz, keď už vieme čítať radi si ich prečítame.Po celý týždeň nás už od rána čakala vždy jedna rozprávka, ktorou sme žili celý deň. So Snehulienkou a 7 trpaslíkmi sme skúmali minerály, či počítali príklady na puzzle, so Šípkovou Ruženkou sme skúšali ako rastlina pije vodu, s Jankom a Marienkou sme počítali Medovníkový domček a zdobili medovníčky, na angličtine sme spoznali nové slovíčka o rozprávkových postavách. Jankovi Hraškovi sme pomáhali merať, vážiť a merať čas a zasadili sme si hrášok a Trom prasiatkam sme pomohli postaviť domčeky z kociek a učili sme sa urobiť plány stavieb.Čítali sme si rozprávky a prezentovali sme ich spolužiakom. Popri tom sme si opakovali vybrané slová, mäkké spoluhlásky a prváci sa naučili  nové písmenká.

Dokumenty:

Publikované 27.02.2020


12

Základná škola
Tel.: 045 - 699 5249
Mobil: 0910 533 036

Školská jedáleň
Mobil: 0903 612 514

Materská škola
Mobil: 0910 533 037

Základná škola s materskou školou Prenčov © 2024