Noc s rozprávkami

Po tekvicovom sprievode sme sa rozlúčili s rodičmi a už sme sa nevedeli dočkať ďalšieho veľkého dobrodružstva. Zmenili sme sa rozprávkové bytosti po vyrieknutí sľubu, nakreslení sa do rozprávkovej galérie. Zobudili sme Šípovú Ruženku pesničkou a potom sme sa vydali  hľadať poklad,aby sme vyslobodili princeznú, ktorú uniesol zlý drak. Museli sme splniť neľahké úlohy, ale pri každej sme sa super zabavili.Sme radi, že sa k nám radi vracajú aj bývalé žiačky, ktoré nám boli tento raz veľkými pomocníčkami. Prešli sme osem rozprávok: Popoluške sme pomohli triediť strukoviny, Snehulienke sme pomohli pomocou zrkadla rozlúštiť prevrátené slová, Elze sme pomohli rozpustiť kusy ľadu, zmenili sme sa na škaredé káčatká, Kocúr v čizmách nám požičal sedemmíľové čižmy, aby sme ľahko prekákali 7 hôr a dolín,chytali sme zlatú rybku, Pinociovi sme pílili nos, a cisárovi sme predviedli novú kolekciu modelov na každú príležitosť. Keď sa nám podarilo na základe indiícií prečítať, kde sa poklad ukrýva, ani chvíľu sme nečakali. A hoci bol ukrytý v najtmavšom kúte zámku, my sme prekonali svoj strach. Zaslúžili sme si detské šampanské a párty v pyžamách. Unavení sme ľahli do spacákov. Ráno nás čakali skvelé raňajky a hlavne päť dňové prázdniny!!!
Publikované 09.11.2019


Základná škola
Tel.: 045 - 699 5249
Mobil: 0910 533 036

Školská jedáleň
Mobil: 0903 612 514

Materská škola
Mobil: 0910 533 037

Základná škola s materskou školou Prenčov © 2023