Ako sme sa učili doma počas korony

Vyše dva a pol mesiaca sme boli prinútený všetci zostať doma, lebo na celom svete sa rozšírila veľmi nákazlivá choroba -koronavírus. Pani učiteľky riadili naše učenie na diaľku a doma sa mamičky stali pani učiteľkami.Videli sme sa len každý pondelok pri videohovore. No aj počas tohto celkom dlhého obdobia sme mali každý týždeň témy, pri ktorých sme sa zabavili a posúvali sa v našom učení postupne vpred. Počas týždňa o stromoch vytvorili deti super vecičky z prírodnín, ktoré im pomáhali pri čítaní alebo počítaní, hrali sa na povolania, vyrábali si vizitky, pri príležitosti dňa matiek vyrobili darčeky pre mamičky,v týždni o liečivých rastlinách si zhotovili krásne herbáre, vymýšľali obrázkové písanie, zdokonaľovali sa v anglickom jazyku zábavným spôsobom, sadili, pozorovali hmyz a tvorili projekty o včelách, hľadali v prírode plazy, vyrábali si hadov z papiera a merali ich dĺžku.Na Veľkú noc písali pozdravy svojim kamarátom do Česka. Pozrite si tie super nápady a výtvory, za ktoré si všetky deti zaslúžia obrovskú pochvalu a jednotku s hviezdičkou.
Publikované 01.06.2020


12

Základná škola
Tel.: 045 - 699 5249
Mobil: 0910 533 036

Školská jedáleň
Mobil: 0903 612 514

Materská škola
Mobil: 0910 533 037

Základná škola s materskou školou Prenčov © 2024